КАРАТ
облицювальна цегла для фасаду та інтер'єру
Декоративна цегла "КАРАТ" є декоративною тонкостінною плиткою розміром 210*60 мм і товщиною 10 мм, виготовленою методом заливання бетонної формувальної суміші в гнучкі форми від європейського виробника
Основні кольори:
(для детальноі інформації натисніть на зображення)
Білий Карат
Токай
Саванна
Карамель
Верес
Прерія
Чорний Принц
Горіх
Чайне Дерево
Бразилія
Кориця
Теракотта
Винний Льох
Золота Осінь
Паприка
Терра
Декоративна цегла КАРАТ є універсальним оздоблювальним елементом: він чудово виглядає як в інтер'єрі приміщень, так і на фасаді будівель. Неповторний виразний рельєф поверхні цегли дивним чином імітує старовинну цегляну кладку прекрасного середньовічного міста.
Варіантів забарвлення та декору поверхні декоративної цегли дуже багато. Існує безліч технік декорування виробів із бетону.
Декоративна плитка під стару цеглу КАРАТ є популярним облицювальним інтер'єрним та фасадним матеріалом. Це пояснюється тим, що, незважаючи на свою декоративну природу, він практично не відрізняється від справжньої, "вивітряної часом" цегли середньовічної Європи.

Ринок будівельних матеріалів швидко розвивається. З'являється багато нових видів оздоблювальних матеріалів. Декоративне оздоблення різноманітною плиткою перетворює інтер'єри та робить невпізнанними фасади будинків. Фасадна плитка під "стару" цеглу є найпоширенішим елементом для оздоблення фасадів та інтер'єрів.
Ми радимо використовувати у своїх проектах декоративну плитку під цеглу КАРАТ. Невелика товщина, правильні геометричні розміри та велика палітра кольорів дозволяє проводити монтаж швидко та якісно.
Вибір за Вами.

Декоративна цегла КАРАТ має позитивні властивості:

  • насамперед це ії довговічність;
  • вона дуже міцна;
  • має вогнетривкі властивості, не горить;
  • добре поводиться навіть в агресивних середовищах і несприятливих умовах;
  • має низькі показники поглинання вологи;
  • чудові естетичні дані.
Купуючи декоративний камінь ЄВРОКАМ за виробничими цінами через наш сайт, Покупець минує ланцюжок роздрібної націнки та складського зберігання та заощаджує до 30% своїх коштів.
Постачання продукції проводиться по всій Україні за допомогою транспортної компанії Нова Пошта на дерев'яних поддонах чи палетних бортах на вантажні відділення Нової Пошти, чи за адресою Покупця.
Технічні властивості цегли:
Декоративна цегла КАРАТ виготовляється з білого цементу М-500 турецького виробництва. Поверхня плитки імітує фактуру стародавньої цегли ручного формування, має нерівні краї та кути, що надає плитці певного шарму та колориту.
(099) 234-88-86

Головна
Ціни
Рустік
Карат
Прага
УВАГА!
Діє гнучка система накопичувальних знижок для торгівельних та будівельних організацій, бригад облицювальників, забудовників, дизайнерських студій, тощо (від 3% до 18%)
Контакти:


Офіс: (099) 234-88-86 (вайбер)
Керівник: (066) 865-68-60 (вайбер)
E-mail:  eurocam100@ukr.net
Адреса:

07101 м. Славутич Київської області, Каштановий проїзд, 4
Головна
Ціни
Стара Прага
Карат
Рустік
Поради