РУСТІК
облицювальна цегла для фасаду та інтер'єру
Декоративна цегла "РУСТІК" є декоративною тонкостінною плиткою розміром 200*60 мм і товщиною 15 мм, виготовленою методом заливання бетонної формувальної суміші в гнучкі форми від європейського виробника
Основні кольори:
(для детальноі інформації натисніть на зображення)
Білий Рустік
Фламінго
Винний Льох
Графіт
Віденська Цегла
Мікс MBS
Мусон
Карамель
Патіо
Терра
Старе Місто
Чорний Принц
Кориця
Mix OBS
Бразилія
Класік
Декоративна плитка під стару цеглу РУСТІК є популярним облицювальним інтер'єрним та фасадним матеріалом.
Поверхня "горбиста", трохи схожа на панцир черепашки. Більше нагадує стіновий камінь нідерландської середньовічної архітектури.
З'явившись 10 років тому на будівельному ринку облицювальних матеріалів, декоративна фасадна цегла Рустік зайняла свою законну нішу в оформленні інтер'єрів та фасадів.
Неперевершені за своєю виразністю інтер'єри та фасади виражають яскраву індивідуальність своїх господарів. Оздоблення цеглою стін, арок та інших поверхонь - відмінна риса сучасних інтер'єрів.

Декоративна плитка з бетону Рустік чудово прикрасить зовнішній вигляд будинку, але іноді її також можна використовувати і при облицюванні у внутрішньому інтер'єрі. Вона має досить високу міцність і морозостійкість. Їй не страшні навіть найсуворіші погодні явища та зміни кліматичних умов.
Фасадна цегла Рустік зберігає свої якості в первозданному вигляді довгий час, термін ії служби становить більше 30 років.
Декоративна цегла РУСТІК має позитивні властивості:

  • насамперед це ії довговічність;
  • вона дуже міцна;
  • має вогнетривкі властивості, не горить;
  • добре поводиться навіть в агресивних середовищах і несприятливих умовах;
  • має низькі показники поглинання вологи;
  • чудові естетичні дані.
Купуючи декоративний камінь ЄВРОКАМ за виробничими цінами через наш сайт, Покупець минує ланцюжок роздрібної націнки та складського зберігання та заощаджує до 30% своїх коштів.
Постачання продукції проводиться по всій Україні за допомогою транспортної компанії Нова Пошта на дерев'яних поддонах чи палетних бортах на вантажні відділення Нової Пошти, чи за адресою Покупця.
Технічні властивості цегли:
Декоративна фасадна цегла РУСТІК виготовляється з білого цементу М-500 турецького виробництва. Поверхня плитки імітує фактуру стародавньої цегли ручного формування, має нерівні краї та кути, що надає плитці певного шарму та колориту.
(099) 234-88-86

Головна
Ціни
Рустік
Карат
Прага
УВАГА!
Діє гнучка система накопичувальних знижок для торгівельних та будівельних організацій, бригад облицювальників, забудовників, дизайнерських студій, тощо (від 3% до 18%).
Контакти:


Офіс: (099) 234-88-86 (вайбер)
Керівник: (066) 865-68-60 (вайбер)
E-mail:  eurocam100@ukr.net
Адреса:

07101 м. Славутич Київської області, Каштановий проїзд, 4
Головна
Ціни
Стара Прага
Карат
Рустік
Поради

Сафарі
Каштан
Вельвет
Токай
Старий Замок
Димчастий Кварц