СТАРА ПРАГА
облицювальна цегла для фасаду та інтер'єру
Декоративна цегла "СТАРА ПРАГА" є декоративною тонкостінною плиткою розміром 285*65 мм і товщиною 12 мм, виготовленою методом заливання бетонної формувальної суміші в гнучкі форми від європейського виробника
Основні кольори:
(для детальноі інформації натисніть на зображення)
Біла цегла
Димчастий кварц
Теракота
Палісандр
Венеція
Муссон
Графіт-Бордо
Стигла вишня
Каштан
Празька мозаїка
Бразілія
Токай
Винний льох
Класік
Мокко
Графіт
Стара фортеця
Графіт Мікс
Червоне дерево
Кардінал
Терра
Кориця
Декоративна цегла Стара Прага є універсальним оздоблювальним елементом: він чудово виглядає як в інтер'єрі приміщень, так і на фасаді будівель. Неповторний виразний рельєф поверхні цегли дивним чином імітує старовинну цегляну кладку прекрасного середньовічного міста.
Варіантів забарвлення та декору поверхні декоративної цегли Стара Прага дуже багато. Існує безліч технік декорування виробів із бетону.
Колекція "Стара Прага" - це декоративна цегла, що повністю імітує старовинну цегляну кладку в середньовічній Празі. Неповторна чарівність старовинної готичної архітектури у поєднанні з сучасними яскравими дахами та фасадами викликає захоплення та бажання опинитися всередині будівель та будинків старовинної Праги, перлині середньовічних міст Європи, прогулятися тихими чарівними вуличками старого міста, подихати повітрям середньовічної історії.
Декоративна цегла СТАРА ПРАГА здатна створити унікальний, неповторний вигляд заміського будинку або котеджу, облагородити інтер'єр особняка або квартири.
Декоративна цегла СТАРА ПРАГА має позитивні властивості:

  • насамперед це ії довговічність;
  • вона дуже міцна;
  • має вогнетривкі властивості, не горить;
  • добре поводиться навіть в агресивних середовищах і несприятливих умовах;
  • має низькі показники поглинання вологи;
  • чудові естетичні дані.
Купуючи декоративний камінь ЄВРОКАМ за виробничими цінами через наш сайт, Покупець минує ланцюжок роздрібної націнки та складського зберігання та заощаджує до 30% своїх коштів.
Постачання продукції проводиться по всій Україні за допомогою транспортної компанії Нова Пошта на дерев'яних поддонах чи палетних бортах на вантажні відділення Нової Пошти, чи за адресою Покупця.
Технічні властивості цегли:
Декоративна цегла Стара Прага виготовляється з білого цементу М-500 турецького виробництва. Поверхня плитки імітує фактуру середньовічної цегли старої Праги ручного формування, має нерівні краї та кути, що надає плитці певного шарму та колориту.
Неповторність рельєфу забезпечують 12 видів плитки загальною площею 0,24 кв.м.
(099) 234-88-86

Головна
Ціни
Рустік
Карат
Прага
УВАГА!
Діє гнучка система накопичувальних знижок для торгівельних та будівельних організацій, бригад облицювальників, забудовників, дизайнерських студій, тощо (від 3% до 18%)
Контакти:


Офіс (099) 234-88-86 (вайбер)

Адреса:

07101 м. Славутич Київської області, Каштановий проїзд, 4
Головна
Ціни
Стара Прага
Карат
Рустік
Поради